Su Tesisatçısı 2023 yılı Hizmetleri neler

 

Su Tesisatçısı 2023 yılı Teknoloji yılı Artık Bütün su kaçakları ve temizleme ve tıkanıklık Sorunlarının çözümü Makineler ile yapılmaktadır.Evinizdeki tesisat sorunlarınızı hızlı ve profesyonel bir şekilde çözmek için Kadıköy tesisatçı olarak hizmetinizdeyiz. 365 gün 24 saat çalışan tesisatçılarımız ile evinizdeki, iş yerinizdeki veya ofisinizdeki mutfak tıkanıklıklarınızı, banyo sorunlarınızı ve tuvalet arızalarınızı çözüyoruz. gider açma, gider açma gibi fonksiyonlara sahiptir. zarar vermeden, zedelemeden ve parçalamadan en hızlı şekilde. istanbul Petek temizleme hizmeti
Doğalgazlı evlerde ısıtma sistemi zaman zaman açılıp kapanabilir ve büyük bir temizlik gerektirebilir. Tesisatçı olarak Kadıköy Petek temizliği hizmeti sunmaktayız. Eğitimli ve deneyimli ekiplerimiz, gerekli temizlik gerektiğinde en son teknolojiyi kullanarak hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. 365 gün 24 saat hizmet sunan  Radyatör Petek Temizliği profesyonel tesisatçı ekipmanlarımızla her zaman yanınızda. istanbul lavabo banyo klozet tesisat ustası
istanbul'de ev ve iş yerlerinize tuvalet, duş ve sıhhi tesisat hizmeti vermekteyiz. En iyi malzemeleri ve su geçirmez silikonları kullanarak hassas ve güvenli bir şekilde monte ediyoruz. Tuvaletler evlerin ve işyerlerinin en önemli odalarından biri olduğu için doğru ve güvenli bir şekilde döşenmesi konforu artırır ve hijyen kaygılarını ortadan kaldırır.

Su tesisatçısı Fiyatları ve  Servis Ücretleri

HİZMET ADI AÇIKLAMA İŞLEM SÜRESİ FİYATI
Musluk ve batarya montajı işçilik 15 – 20 Dakika 80₺
Bulaşık ve çamaşır makine montajı işçilik 20 Dakika 80₺
Klozet iç takım montajı işçilik 40 Dakika 100₺
Ocak ve kombi flex montajı işçilik 20 Dakika 70₺
Su sayacı ve vana montajı işçilik 60 Dakika 100₺
Lavabo sifon montajı işçilik 10 Dakika 70₺
Banyo dolap montajı işçilik 50 Dakika 150₺
Duşa kabin montajı işçilik 60 Dakika 250₺
Kombi montajı işçilik 60 Dakika 250₺
 • su tesisatçısı 7/24
 • Kameralı su tesisatçısı
 • En Yakın su Tesisatçısı
 • Nöbetçi su Tesisatçısı
 • Eskişehir Emek Mahallesi su tesisatçısı
 • Doğalgaz tesisatçı
 • En Yakın tesisatçı
 • SU TESİSATÇISI Çiğli
 • Anadolu Yakası su tesisatçıları
 • Sultanbeyli tesisatçı
 • Su tesisatı
 • Sancaktepe su Tesisatçısı
 • Su TESİSATÇISI Etimesgut
 • Su TESİSATÇISI Aydın

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su TesisatçısıTüm banyo ekipmanlarının en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için planlama dahil Kadıköy klozet kurulum hizmetleri sunuyoruz. Teknik aletler, bilgi ve tecrübe kullanılarak montaj uzmanları tarafından yapılan bu proje için montajı yapılacak yerin fotoğraflarını çekerek  numaralı hattımızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.

İstanbul Su Kaçağı Tespit Ustası
Su borularında meydana gelen sızıntılar, evlere ve işyerlerine önemli maliyetlere neden olabilir. Su kaçakları, su faturalarında ani yükselmeler, duvarların ve zeminlerin hasar görmesi ve hatta sel riski gibi sorunlara yol açabilir. Kadıköy Su Kaçağı Tespit Servisi, Tesisatçı Usta su ekipmanlarındaki kaçak tespiti ve tamiri konusunda mesleki bilgisi ile her zaman yanınızda!

İstanbul'ün en güvenilir tesisat hizmeti Plumber Master'da sizleri bekliyor. Acıbadem, Hasanpaşa, Fikirtepe ve Göztepe gibi istanbulün tüm bölgelerinde navigasyon sorunlarınızı hızlı, etkin ve profesyonel bir şekilde çözüyoruz.

Evinizde, iş yerinizde veya herhangi bir binada meydana gelen tesisat sorunları için bir tesisatçıya güvenebilirsiniz. Tıkanıklık giderici lavabo açma, su kaçakları ve bal temizliği gibi hizmetlerle müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadırlar.